קורות חיים

קורות חיים

עבר מקצועי
את תחילת דרכו המקצועית החל מר בן-ציון (בנצי) נהמי עוד ב-1988 מיד עם סיום שירותו הצבאי (בחטיבת הצנחנים שכן מיד עם סיום המסלול-הקרבי שכלל תפקידיי הדרכה שונים בחטיבה).
תחילה עבד בחברת "איזוטופ"- חברה העוסקת בבקרת איכות לעבודות בנייה וסלילה (שהייתה בתקופה זו בראשית דרכה) כעובד מס' 7, שכן כיום מונה "איזוטופ" כ-500 עובדים ונחשבת למובילה בתחומה. תחילה הועסק כעובד זוטר אך עם הזמן ובמשך 6 שנים התקדם לתפקידים שונים בחברה ואף הגיע לתפקיד טכנאי בכיר.
במסגרת תפקידיו השונים ב"איזוטופ" עבר קורסים, הדרכות והשתלמויות למיניהם אשר תרמו רבות לפיתוחו האישי וכן המקצועי של בנצי, שבזכות כל אלו ניהל פרויקטים גדולים וחשובים אשר תרמו רבות לקידומה והצלחתה של "איזוטופ" ועל כן יעידו המלצותיהם של מפקחים בפרויקטים בו עבד.

משנת 1994 ועד שנת 2000, עבר בנצי לעסוק בשוק העצמאי לאחר שעבר קורס יזמות עסקית של "אורט קריירה" ופתח עסק משלו שעסק בייצור, שיווק והרכבה של לוחות בידוד הנקראים: "איזוקל", לוחות בידוד, תרמיים ואקוסטיים (מטרתם הייתה להחליף שיטות בנייה קונבנציונליות אשר הוגדרו כמיושנות בבנייה בבלוק 4) עבור סגירת כיסי גרירה, כיסויי צנרת, סגירת דופן לאמבטיה ומניעת גשרי קור. לוחות אלו שימשו בבנייה פרטית וכן בבנייה רוויה בכל רחבי הארץ.

משנת 2000 ועד היום, לאחר שנחשף לתהליך הביצוע באתרי הבנייה שבהם שהה, החל את דרכו בעבודות הבנייה למיניהן, עבודות גמר ושיפוצים.
תחילה עבד במו ידיו ובעזרת פועל מגיש ולאחר מס' שנים, עבר בהצלחה את הבחינות של משרד של התמ"ת, לקבלת רישיון לקבלן רשום לעבודות הנדסה בנאיות.
הודות לרישיון זה החל להעסיק עובדים מקצועיים ולבצוע פרויקטים שונים בתחום.
הודות לתעודה זו ביצעה א.שירן (החברה בבעלותו של בנצי) לא מעט פרויקטים ברחבי הארץ שחלקם מצוינים על ידי לקוחות מרוצים. למכתבי ההמלצה של הלקוחות

 

מכתבי המלצה של מפקחים בפרוייקטים

 מכתב המלצה לפרוייקט של מע"צ  למכתב ההמלצה

 20/7/1992
 תאום ופיקוח איילון למכתב ההמלצה

 11/1993
 מ. הרשקוביץ הנדסה  למכתב ההמלצה

 23/11/1993
 סולל בונה למכתב ההמלצה

24/11/1993
 מכתב מחברת קדר מהנדסים  למכתב ההמלצה

 26/12/1993
 מע"צ ממונה מעבדה מחוזית, מחוז ת"א והמרכז  למכתב ההמלצה

 17/2/1994

לקבלת הצעת מחיר:
א. שירן  © | כל הזכויות שמורות